Hoşgeldiniz ! Devam etmek için giriş yapın veya hesap oluşturun
Organik Portakallı Mutfak Temizleyici Sprey /Yağ Çözücü 500 ml
Hesabım Sepetim Yardım

Organik Portakallı Mutfak Temizleyici Sprey /Yağ Çözücü 500 ml


Hediye Puan: 0
Fiyat:

25,90 ₺ KDV DAHİLStok Durumu: 50

BİTKİSEL MUTFAK TEMİZLEYİCİ SPREY - PORTAKAL

 

Mom’s Green Bitkisel Mutfak Temizleyici bitkisel hammaddeler içeren güçlü formulü sayesinde mutfak tezgahı, fırın, ocak, ızgara, tava, tencere, aspiratör, fayans ve evye gibi yağlı, kirli, yıkanabilir yüzeylerde temizlik ve parlaklık sağlar. Yağ lekelerini ve kirlerini yüzeyleri çizmeden, ovalamadan temizler. Portakal yağı ile temizlenen yüzeylerde hoş bir koku bırakır. Boya ve Parfüm içermez.

 

Yeşil Anne Garantisi ile üretilmiştir. Hindistan cevizi yağı ve nişastadan elde edilen bitkisel hammaddeler kullanılmıştır. Hayvansal kaynaklı hammadde içermez, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. SLES, Fosfat, Klor, Amonyak içermez. Çevre dostudur.

 

İçeriğindeki hammaddeler, ambalaj ve üretim süreçleri ECOCERT ve VEGAN SOCIETY standartlarına uygun olarak onaylanmıştır.

 

Kullanım Şekli:Mom’s Green Bitkisel Mutfak Temizleyici ,temizlenecek yüzeye yaklaşık 20 cm mesafeden 2 -3 kez püskürtülür, 2-3 dakika bekledikten sonra nemli bir bez veya süngerle silinerek durulanır. Kullanmadan önce şişeyiçalkalayın. Çevreye etkisini azaltmak için tavsiye edilen dozajlara uyunuz.

 

Ürün Bileşim: <5% Aniyonik Aktif Madde (Hindistan Cevizi Yağı) <5% Bitkisel Noniyonik Aktif Madde (Şeker Tensidi), D Limonen, Portakal Yağı, Trisodium Salt ofMethylglycineacetic Acid,Sodium Hydroxymethyglicinate. Ayrıca su içerir.

 

Ürün toplam bileşiminin % 99,1’i doğal kaynaklıdır. ECOCERT Greenlife tarafından sertifikalandırılan Doğal Deterjanlar ile ilgilstandarda http://detergents.ecocert.com/en sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

NET: 500ml