Hoşgeldiniz ! Devam etmek için giriş yapın veya hesap oluşturun
Organik Aloe Veralı Bulaşık Temizleyici - ECO 1 LT
Hesabım Sepetim Yardım

Organik Aloe Veralı Bulaşık Temizleyici - ECO 1 LT


Hediye Puan: 0
Fiyat:

33,90 ₺ KDV DAHİLStok Durumu: 0

ORGANİK ALOE VERALI BİTKİSEL BULAŞIK TEMİZLEYİCİ - HASSAS ELLER

 

Mom’s Green Organik Aloe Veralı Bulaşık Temizleyici, Hassas eller için özel olarak geliştirilmiştir. Ecocert onaylı organik, bitkisel ve doğal ham maddeler içeren özel formulü sayesinde istenilen seviyede köpürerek porselen takımlarınız, bardaklarınız, tava ve tencerelerinizdeki inatçı yağ ve kirleri kolayca çıkartır. Yüzeyleri çizmeden temizler, leke bırakmaz. Kötü kokuları yok eder. Boya içermez.

 

Hassas ciltler üzerinde Dermatolojik olarak test edilmiş ve tahriş etmediği onaylanmıştır. Aşağıda test sonuçlarını bulabilirsiniz. Cilt dostudur. İçeriğindeki hammaddeler, ambalaj ve üretim süreçleri ECOCERT ve VEGAN SOCIETY standartlarına uygun olarak onaylanmıştır.

 

Yeşil Anne Garantisi ile üretilmiştir. Hindistan cevizi yağı ve nişastadan elde edilen bitkisel hammaddeler kullanılmıştır. Hayvansal kaynaklı hammadde içermez, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. SLES, Fosfat, Klor, Amonyak içermez. Çevre dostudur.

 

Kullanım Şekli: Bulaşık süngerine bir tatlı kaşığı (5 ml) Mom’s Green Bitkisel Bulaşık Temizleyici ilave edilir. Bulaşıklar yıkandıktan sonra kolayca durulanır. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın. Su ve enerji tasarrufu sağlamak için musluk altında suyu akıtarak yıkamak yerine, bulaşıklarınızı su dolu bir kapta, tavsiye edilen dozajlara uyarak yıkayınız. Etkin yıkama çok köpük gerektirmez.

 

Ürün Bileşim: 5%-15% Aniyonik Aktif Madde (Hindistan Cevizi Yağı), 5%-15% Noniyonik Aktif Madde (Şeker Tensidi), <5% Amfoterik Aktif Madde, Organik Aloe Vera Yağı, Sodium Hydroxymethyl Glycinate, Sodium Chloride. Ayrıca su içerir.

 

Ürün toplam bileşiminin % 99,5’i doğal kaynaklıdır. ECOCERT Greenlife tarafından sertifikalandırılan Doğal Deterjanlar ile ilgili standarda http://detergents.ecocert.com/en sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Net: 1 LT