Hoşgeldiniz ! Devam etmek için giriş yapın veya hesap oluşturun
Bitkisel Mutfak Temizleyici Portakal ECO 750 ml
Hesabım Sepetim Yardım

Bitkisel Mutfak Temizleyici Portakal ECO 750 ml


Hediye Puan: 0
Fiyat:

33,90 ₺ KDV DAHİLStok Durumu: 0

 

Bitkisel Mutfak Temizleyici Portakal ECO 750 ml
 
Mom's Green Bitkisel Mutfak Temizleyici bitkisel hammaddeler içeren güçlü formülü sayesinde mutfak tezgahı, fırın, ocak, ızgara, tava, tencere, aspiratör, fayans ve evye gibi yağlı, kirli, yıkanabilir yüzeylerde temizlik ve parlaklık sağlar. Yağ lekelerini ve kirlerini yüzeyleri çizmeden, ovalamadan temizler. Portakal yağı ile temizlenen yüzeylerde hoş bir koku bırakır. Boya ve parfüm içermez. İçeriğindeki hammaddeler, ambalaj ve üretim süreçleri ECOCERT ve VEGAN SOCIETY standartlarına uygun olarak onaylanmıştır.
 
İçerik: Hindistan cevizi yağı ve nişastadan elde edilen bitkisel hammadeler kullanılmıştır. Hayvansal kaynaklı hammadde içermez, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Fosfat, Klor, Amonyak içermez. Çevre dostudur.
 
Kullanım Şekli: Mom's Green Bitkisel Mutfak Temizleyici, temizlenecek yüzeye yaklaşık 20 cm mesafeden 2-3 kez püskürtülür, 2-3 dakika bekledikten sonra nemli bir bez veya süngerle silinerek durulanır. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın.
 
Ürün Bileşimi: <5% Aniyonik Aktif Madde (Hindistan Cevizi Yağı) <5% Bitkisel Noniyonik Aktif Madde (Şeker Tensidi), D Limonen, Portakal Yağı, Trisodium Salt Of Methylglycineacetic Acid, "Sodium Hydoxymethyglicinate, Citric Acid. Ayrıca su içerir. Ürün Toplam bileşiminin %99'i doğal kaynaklıdır. Ecocert Greenlife tarafından sertifikalandırılan doğal deterjanler ile ilgili standarda http://detergents.ecocert.com/en sayfasından ulaşabilirsiniz.
 
750 ml