Hoşgeldiniz ! Devam etmek için giriş yapın veya hesap oluşturun
Bitkisel Çamaşır Yumuşatıcı - KIR ÇİÇEKLERİ ICEA
Hesabım Sepetim Yardım

Bitkisel Çamaşır Yumuşatıcı - KIR ÇİÇEKLERİ ICEA


Hediye Puan: 0
Fiyat:

29,90 ₺ KDV DAHİLStok Durumu: 50

BİTKİSEL ÇAMAŞIR YUMUŞATICI - KIR ÇİÇEKLERİ

 

Mom’s Green Bitkisel Yumuşatıcı, ICEA onaylı bitkisel ve doğal hammaddeler içeren formulü sayesinde çamaşırlarınızı yumuşacık yapar. Kolaylıkla ütü yapabilirsiniz. İçeriğindeki çiçek yağı ile çamaşırlarınızın taze kır çiçekleri gibi ferah kokmasını sağlar. Parfüm ve boya içermez. Renkli ve beyaz çamaşırlarınız için uygundur.

 

İçeriğindeki hammaddeler, ambalaj ve üretim süreçleri ECOCERT ve VEGAN SOCIETY standartlarına uygun olarak onaylanmıştır. Çevreye saygılı olmak için makinenizi tam dolu ve düşük ısıda çalıştırın ve dozaj talimatına uyun.

 

Yeşil Anne Garantisi ile üretilmiştir. Hindistan cevizi yağı ve nişastadan elde edilen bitkisel hammaddeler kullanılmıştır. Hayvansal kaynaklı hammadde içermez, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. SLES, Fosfat, Klor, Amonyak içermez. Çevre dostudur.

 

Kullanım Şekli:Mom’s Green Bitkisel Çamaşır Yumuşatıcı makinenizde güvenle kullanabilirsiniz.Tüm su sertlik seviyelerinde etkilidir. Konsantre formülü sayesinde 40 yıkama yapabilirsiniz. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın.

 

Ürün Bileşim: 5%-15% Bitkisel Katyonik Madde, <5% Noniyonik Aktif (Şeker Tensidi), Parfüm, Lavanta Yağı, Dehydroacetic acid , Sodium Chloride.

 

Ürün toplam bileşiminin % 98,9’u doğal kaynaklıdır. ECOCERT Greenlife tarafından sertifikalandırılan Doğal Deterjanlar ile ilgili standarda http://detergents.ecocert.com/en sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Net: 1 LT = 40 YIKAMA