Hoşgeldiniz ! Devam etmek için giriş yapın veya hesap oluşturun
Bitkisel Bulaşık Makinesi Jel Temizleyici ICEA 1 LT
Hesabım Sepetim Yardım

Bitkisel Bulaşık Makinesi Jel Temizleyici ICEA 1 LT


Hediye Puan: 0
Fiyat:

44,90 ₺ KDV DAHİLStok Durumu: 0

BİTKİSEL BULAŞIK MAKİNESİ JELİ - LİMONLU

 

Mom’s Green Bitkisel Bulaşık Makinesi Jeli, Icea onaylı bitkisel ve doğal hammaddeler içeren formülü sayesinde porselen takımlarınız, bardaklarınız, tava ve tencerelerinizdeki inatçı kir ve lekeleri çizmeden kolayca çıkartır. Bebeğinizin beslenme gereçlerini ve hassas bulaşıklarınızı içiniz rahat yıkayabilirsiniz. İçeriğindeki doğal limon yağı sayesinde bulaşıklarınızın ferah kokmasını sağlar.

 

Yeşil Anne Garantisi ile üretilmiştir. Hindistan cevizi yağı ve nişastadan elde edilen bitkisel hammaddeler kullanılmıştır. Hayvansal kaynaklı hammadde içermez, hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. SLES, Fosfat, Klor, Amonyak içermez. Çevre dostudur.

 

İçeriğindeki hammaddeler, ambalaj ve üretim süreçleri ICEA ve VEGAN SOCIETY standartlarına uygun olarak onaylanmıştır.

 

Kullanım Şekli: Mom’s Green Bitkisel Bulaşık Makinesi jelini makinenizin deterjan göne 25 ml ekleyiniz. Sudaki kirece karşı , Makinenizin tuz gönü kontrol ederek her ay düzenli olarak 1 kg bulaşık makinesi tuzu ekleyiniz. Tüm su sertlik seviyelerinde etkilidir. Konsantre formülü sayesinde 40 yıkama yapabilirsiniz. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın. Mom's Green Bitkisel Bulaşık Makinesi Parlatıcı kullanıldığında parlaklık performansı artacaktır. 

 

Ürün Bileşim: 5%-15% sodyum sitrat , <5% şeker tensidi (Bitkisel noniyonik madde), <5% anfoterik madde, sitrik asit, doğal limon yağı, koruyucu.

 

Net: 1 LT - 40 YIKAMA